Firma BRAVEN działa od września 2013 roku zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Na początku swej działalności świadczyła usługi doradztwa oraz wykonawstwa instalacji HVAC oraz elektrycznych i AKPiA, mając na koncie kilka ciekawych projektów. Profesjonalna wiedza oraz znajomość technologii jak i umiejętność pracy z klientem o wysokich wymaganiach pozwalają świadczyć usługi w zakresie kompleksowej obsługi projektów inwestycyjnych na najwyższym poziomie.
Ponadto przy współpracy wysokiej klasy specjalistów obsługujemy duże inwestycje budowlane również w zakresie usług planistycznych, koordynacji i nadzoru. Od początku działalności jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój
i współpracę z kontrahentami na szeroką skalę. Stawiamy na doświadczony zespół specjalistów, ludzi dynamicznych pragnących rozwoju i realizowania się w wymagających projektach.
Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego projektu, obsługę inwestycji na najwyższym poziomie, sumienność wykonania, rzetelność pracy i zadowolenie klienta. Dzięki jasno określonym celom oraz bogatej, kompleksowej ofercie, cieszymy się zaufaniem klientów na rynku polskim i zagranicznym. Nasze cele osiągamy dzięki profesjonalizmowi i pasji, z jaką to robimy, a także efektywności działania, przy zachowaniu partnerskich relacji z dostawcami i podwykonawcami.

 

Obszar działania

Obszarem działania Firmy BRAVEN jest w głównej mierze branża HVAC, w której firma stawiała pierwsze kroki. Bazując na misji firmy, podkreślającą chęci ciągłego rozwoju, poszerzono ofertę o kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych oraz AKPiA. W krótce po tym otwarto nową gałąź działalności, mianowicie usługi inżynierskie dla przemysłu w takich branżach jak HVAC, Mechanical, Electrical, Civil oraz zarządzanie projektami.